Můj kousek štěstí

Byli jako dvě půlky pomeranče, které k sobě pasovaly

Můj kousek štěstí

Vztah herečky a režiséra báječně klapal doma i v práci. Když manžel zemřel, novou lásku už nikdy nehledala

Dlouho si myslela, že by pro ni byla rodina jen přítěží. Když ale poznala toho pravého, vše se změnilo. Nakonec byla šťastná, že má skvělého muže a syna, který ji v těžkých chvílích podržel.

Když se legendární herečka Jana Štěpánková (†84) kdysi jako dítě zeptala své maminky, jak se stane, že se najdou dva lidé, vezmou se a mají děti, odpověděla jí maminka, že to je jako s pomeranči, které pánbůh rozkrojil a rozhodil po světě. Někdy se stane, že se dvě půlky sejdou, zjistí, že k sobě skvěle pasují, a tak zkrátka poznají, že musejí zůstat spolu.

„My dva s mužem jsme byli opravdu dvě půlky z jednoho pomeranče, které k sobě pasovaly. Je to o náhodě o štěstí,“ řekla herečka o svém

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden