Dala mu vše, ale nestačilo to

Syn z prvního manželství o práci nezavadil, a navíc propadl pití a drogám.

Kvůli prvorozenému synovi ONDŘEJI HANIČINCOVI (61) obětovala MARIE KYSELKOVÁ (83) svou zářnou kariéru. Místo vděku  ji ale připravil téměř o všechno. Jejich vztah se už bohužel nikdy nesrovnal.

Je až s podivem, že představitelky filmových princezen mají ve skutečnosti do pohádkového života hodně daleko. Podobný osud jako Alenu Vránovou (89), Milenu Dvorskou (†71) či Irenu Kačírkovou (†60) čekal i princeznu Ladu z pohádky Princezna se zlatou hvězdou Marii Kyselkovou (†83). Svou kariéru obětovala manželovi a synovi, od obou se nakonec dočkala velké zrady.

Z manekýny žádanou herečkou

Zpočátku to ale vypadalo, že bude světlou výjimkou. Původně se totiž chtěla Marie Kyselková stát zdravotní sestrou, měla ale nesporný herecký, taneční a pěvecký talent, a tak často vystupovala v tanečních podnicích. A netrvalo dlouho a její krásné tvářičky si všimli i

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden