Dalibor Janda přiznal, že se s ním žena kvůli záletům chtěla rozvést dvakrát do roka!

Bydleli spolu na ubytovně, ale na mejdany nikdy přijít nechtěla!

Manželka zpěváka Dalibora Jandy (67) se jmenuje Jiřina (62) a je s ním už 35 let. Za tu dobu musela snášet velký zájem fanynek, ale vždy za svým mužem stála. Platilo to i v případě rodinné tragédie.

Pokud byste se v polovině 70.let v Hranicích na Moravě poptali na zámečníka Václava Jandu, určitě byste jednoho našli. V té době ještě nikdo netušil, že z Vaška se za pár let stane Dalibor a že získá Zlatého slavíka, a ne jednou! Neznala ho samozřejmě ani jeho budoucí žena Jiřina.

Nejdřív hrál jen po tancovačkách

Ke zpívání ho to táhlo už tehdy, ale zůstávalo zatím jen u amatérského vystupování s vlastní kapelou. V roce 1977 se rozhodl něco se svým životem udělat. Kamarádům řekl, že jde dobýt Prahu.

Našel si tam práci a bydlel na ubytovně. S tím dobýváním hlavního města to nebylo vůbec snadné. Před maminkou předstíral, že se mu dobře daří a uchytil se. „Čtyři roky jsem si vymýšlel, že někde hraji a zpívám.

Přitom to nebyla pravda,“ přiznal a dodal: „Maminka to určitě věděla. Ta mě měla prokouknutého.“ Dostal se i k té vytoužené hudbě, od roku 1981 hrál profesionálně po barech nebo tancovačkách.

Takhle si ale úspěch nebo kariéru samozřejmě

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře