Moje šťastná hvězda

Daniela Písařovicová má v životě konečně jasno. Dítě, nebo konec!

Moje šťastná hvězda

Na začátku to vypadalo, že jsou si souzeni. Teď se však zdá, že si Písařovicová vybrala toho nepravého. Najde si za ni hudebník brzy náhradu?

DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ (44) a ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ (40) spolu tvoří pár už nějakou dobu. Proslýchá se ale, že by si na něj měla moderátorka dávat pozor. Zradí nakonec její důvěru?

Nyní to vypadá, že pro sebe byli Daniela Písařovicová (44)Ondřej Gregor Brzobohatý (40) stvořeni. Ovšem v kuloárech se šušká, že jsou spolu šťastní jen naoko. Moderátorka má údajně pochybnosti o tom, že jí je muzikant věrný. O Brzobohatém se už dlouho říká, že mu jedna žena nestačí. Může mít tahle pohádka šťastný konec?

Mlžili o vztahu

O tom, že spolu Písařovicová a Brzobohatý randí, se poprvé začalo veřejně mluvit loni v dubnu. Sice oba dlouho o svém vztahu mlžili, nicméně o jejich lásce si povídali i vrabci na střeše. Muzikant měl tehdy krátce po rozvodu s Kuchařovou a nejspíš si nepřál, aby se

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden