Kvůli penězům se klidně ponižuje

Začínal jako kuchař, získal respekt, ale teď ho kvů li hloupým reklamám ztrácí. Zničí mu to kariéru?

Nelze si nevšimout, čím vším poslední dobou Přemek Forejt (35) je. Stále je kuchařem, nově ale i zpěvákem a bavičem. Jak moc se ještě bude muset ponížit, aby učinil šťastnou svou partnerku Evu Burešovou (29)?

Býval to „jen“ vynikající kuchař, který měl mezi svými kolegy velký respekt. Teď je ale kromě toho Přemek Forejt (35) i zpěvák, herec a trochu také bavič.

Pokud jde o přesahy do uměleckého světa, má podporu své partnerky, hvězdy seriálu ZOO Evy Burešové (29). Opravdu ale může být Forejt úspěšný na několika frontách zároveň, anebo brzy zjistí, že byla chyba se o to snažit?

Zpočátku si od něj držela odstup

Herečka se s šéfkuchařem seznámila během natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde tehdy působila coby porotkyně. Když porotce kuchařské show MasterChef ve Tváři vystupoval jako Justin Timberlake, byl to pro něj složitý úkol.

Tehdy Eva kolegovi nakreslila na papír srdíčko, ale prý jen proto, aby mu dodala kuráž. „Ode mě to byla jenom podpora, protože

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden