Můj kousek štěstí

Léčí Patricie domácí ponorku?

Tolerance je jedna věc, ale zahrávání si s ohněm, druhá! Jen aby tady najednou neblaflo...

Možná je to záměr, možná náhoda, ale v rudých plavkách vypadá Patricie Pagáčová (34) úplně jako Pamela Anderson (55) v Pobřežní hlídce.

Herečka si stěžuje, že být doma s dítětem každý den od rána do večera je pro ni náročné. A tak vyrazila do aquaparku. Opravdu jí to sluší, o tom žádná.

Ovšem jak to pasuje k mamince roční holčičky? Co ji přimělo „mávat“ rudými plavkami před zraky mlsných mužů? „Musím ten leden a únor nějak přežít,“ vysvětluje herečka ze seriálu O mě se neboj.

Ale hlavně aby to přežil také manžel Tibor Pagáč (31). Skutečnost, že se jeho půvabná partnerka a maminka Bibiany (1) tímto způsobem často vystavuje, musí být únavná. Naštěstí má její muž pověst tolerantního chlapíka.

Když Patricie působila jako porotkyně v SuperStar, ubytoval se v nedalekém hotelu a staral se o maličkou Bibi. „Na oplátku“ si může na internetu spolu se zástupem cizích chlapů prohlédnout manželčiny fotografie, na nichž je zcela bez oblečení i plavek.

Radost mu to jistě nedělá. Horší by bylo, kdyby mu to bylo lhostejné, což ale není vůbec vyloučeno. To bychom pak museli spekulovat o tom, že u herečky doma se atmosféra nehezky zahušťuje a manželský pár si začíná koledovat o problémy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden