Lucie Borhyová se těšila na rodinný život, ale nevěrníka musela vyhodit z domu!

Myslela si, že bude dobrým otcem, ale on tu odpovědnost neunesl!

Patřili k nejostřeji sledovaným českým párům mezi celebritami. Není divu, Lucii Borhyovou (42) sledují miliony diváků na obrazovce už léta a ani Michal Hrdlička (31) si nemohl od roku 2012 stěžovat. Pohádka ale jednoho dne skončila.

Stát se populární osobností v rekordně krátké době a v úžasně mladém věku, to může s některými lidmi zamávat. Moderátorka Lucie Borhyová ale dokázala stát dlouhá léta pevnýma nohama na zemi. Kolena se jí podlamovala jen v soukromí, z mužů. Nejvíc z těch dvou, se kterými má své syny.

Utekl ještě před porodem!

Prvním byl řecký podnikatel Nico Papadakis (41). Láska vzplanula v jedné restauraci v jeho rodné zemi, kam byla Lucie pozvána na večeři. Všimli si toho prý tehdy všichni v jejich okolí. S Nicem se ale rozešla ještě v době, kdy byla těhotná. Syn Lucas, kterého s ním měla, tak získal tatínka pouze na dálku.

V době, kdy přicházel na svět, už Lucie věděla, že na jeho výchovu bude sama. Bylo to pro ni prý nejtěžší a zároveň i nejkránější období jejího života. „Dívala jsem se na své dítě, byla jsem šťastná, že ho mám, a zároveň jsem prožívala něco

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře