Lucie Borhyová se těšila na rodinný život, ale nevěrníka musela vyhodit z domu!

Myslela si, že bude dobrým otcem, ale on tu odpovědnost neunesl!

Patřili k nejostřeji sledovaným českým párům mezi celebritami. Není divu, Lucii Borhyovou (42) sledují miliony diváků na obrazovce už léta a ani Michal Hrdlička (31) si nemohl od roku 2012 stěžovat. Pohádka ale jednoho dne skončila.

Stát se populární osobností v rekordně krátké době a v úžasně mladém věku, to může s některými lidmi zamávat. Moderátorka Lucie Borhyová ale dokázala stát dlouhá léta pevnýma nohama na zemi. Kolena se jí podlamovala jen v soukromí, z mužů. Nejvíc z těch dvou, se kterými má své syny.

Utekl ještě před porodem!

Prvním byl řecký podnikatel Nico Papadakis (41). Láska vzplanula v jedné restauraci v jeho rodné zemi, kam byla Lucie pozvána na večeři. Všimli si toho prý tehdy všichni v jejich okolí. S Nicem se ale rozešla ještě v době, kdy byla těhotná. Syn Lucas, kterého s ním měla, tak získal tatínka pouze na dálku.

V době, kdy přicházel na svět, už Lucie věděla, že na jeho výchovu bude sama. Bylo to pro ni prý nejtěžší a zároveň i nejkránější období jejího života. „Dívala jsem se na své dítě, byla jsem šťastná, že ho mám, a zároveň jsem prožívala něco

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden