Moje šťastná hvězda

Má doma žárlivce?

Ačkoli se na veřejnosti snaží herečka ze seriálu Ulice Aneta Krejčíková (32) usmívat a rozdávat pozitivní energii, povídá se, že se v poslední době velmi trápí.


Prý to nemá doma vůbec snadné se svým partnerem, osobním trenérem z posilovny Ondřejem Rančákem (38). Tomu má dlouhodobě vadit, že jeho přítelkyně sem tam natočí nějakou tu intimní scénu. A nejspíš mu vadí, že herečku polonahou viděla spousta televizních diváků a také jeho kamarádi, kteří si pak z něj dělají legraci.


Poté, co se Krejčíková naposledy odhalila v seriálu Volha, jí měl udělat doma žárlivou scénu, která možná bude znamenat, že už se herečka před kamerou nikdy nesvlékne. Zvláštní je, že Rančákovi vadí nahota, která do světa filmu a seriálu jednoduše patří, a přitom v minulosti svou partnerku veřejně ponížil.


Svatoušek to nejspíš není


V médiích se totiž objevily informace, že si měl psát během společné dovolené s jinými ženami. A dokonce mělo jít o pořádně pikantní zprávy.


Krejčíková tehdy údajně zvažovala, že se rozejdou, nicméně krátce poté otěhotněla. Nyní jsou oba rodiči syna Bena (5) a dcery Antonie (3). Kdyby se ale děti postupně nenarodily, možná by už spolu v téhle době ani nebyli.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden