Má větší problémy než Dáda?

Z manželské dvojice Dáda Patrasová (66) a Felix Slováček (79) je to právě Dáda, kdo pravidelně plní stránky bulváru svými alkoholovými extempore. Přitom někteří jejich blízcí tvrdí, že je to Felix, kdo hrdlem prolije víc alkoholu. Kde je tedy pravda?

Maléry, do kterých se Dáda Patrasová (66) dostala kvůli alkoholu, jsme už popsali v nedávném dílu tohoto seriálu. Jak je na tom Felix (79)? Je pravda, že je velký milovník života. Ačkoli je s Dádou skoro čtyři desítky let ženatý, nebojí se veřejně oddávat laškování s jinými ženami. Činí tak pod vlivem silného moku?

Král každé party

Ještě máme v živé paměti Felixův sedmiletý mimomanželský vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou (40). I když se zdálo, že poměr bude fatálním hřebíčkem do rakve manželství s Patrasovou, nakonec se Felix k Dádě vrátil. Chvíli byl klid, v poslední době ale

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden