Našel si Dyk opravdu mladší milenku?

V minulosti se několikrát spekulovalo, že si Vojtěch Dyk užívá i s jinými ženami než se svojí manželkou. O tom, že má milenku, se spekuluje i v posledních týdnech!

Vypadá to, že manželství VOJTĚCHA DYKA (37) a TATIANY DYKOVÉ (44) visí na vlásku. Před pár dny totiž vyplulo na povrch, že si měl herec a zpěvák začít s mladičkou kolegyní z divadla...

O tom, že Vojtěch (37)Tatiana (44) Dykovi prožívají vztahovou krizi, se spekulovalo již mnohokrát. Ovšem teď to vypadá, že je situace opravdu vážná.

Herec ze seriálu Pan profesor si měl údajně užívat s mladičkou kolegyní z divadla, což se prý Dykové, o které se povídá, že je hodně žárlivá, vůbec nelíbilo. Podaří se jim vztah zachránit, nebo půjdou nakonec od sebe?

Románek s kolegyní

Není to tak dávno, co stojaté vody českého showbyznysu rozvířila zpráva o tom, že měl být herec své ženě nevěrný. K vášnivému románku mělo

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden