Můj čas na kafíčko

Ohrozí vztah Leoše Mareše touha po dalším úspěchu a zisku?

Můj čas na kafíčko

Po boku současné životní partnerky se bohémský moderátor konečně usadil.

Jedno náhodné setkání kdysi rozhodlo, že moderátor Leoš Mareš (47) našel svoji druhou ženu Moniku (42). Vydrží jejich manželství Leošovo velké pracovní vytížení?

Už ve škole chtěl být Leoš Mareš (47) středem pozornosti a dařilo se mu to. Patřil k žákům, kteří vyrušují, a dostával za to poznámky. Jeho maminka řekla, že za ten samý přístup dnes dostává milióny – a má pravdu. Prestižní moderátor to komentuje slovy, že ho zkrátka baví být na pódiu a druhým lidem něco sdělovat.

Začínal nenápadně, jako moderátor v místním chebském rádiu. Pak přišla životní šance v celostátním rádiu Evropa 2. Upoutal na sebe pozornost tím, jak byl výrazný a otevřela se mu cesta k budoucí slávě. Zdůrazňoval svoji originalitu například tím, že

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden