Moje šťastná hvězda

Plánuje se Soukupem brzy založit rodinu?

Moje šťastná hvězda

Není čas ztrácet čas. Tak přistupují ke vztahu Hanychová se Soukupem!

Vztah AGÁTY HANYCHOVÉ (37) a JAROMÍRA SOUKUPA (53) mnozí brali jen jako vtip. Nyní je ale jasné, že je to realita. Kam se bude jejich budoucnost ubírat?

Jsou spolu teprve několik týdnů a už mají velké plány. Modelka Agáta Hanychová (37) a mediální magnát Jaromír Soukup (53) nenechávají nikoho na pochybách, že to spolu myslí vážně a není to žádný vtip. Jak to mezi sebou vlastně mají a jak by mohla vypadat jejich nejbližší budoucnost?

Velké odhalení

To, jak daleko spolu v životě Hanychová se Soukupem jsou, oba odhalili v premiérovém díle nové show Agáta Jaromíra Soukupa. Během ní Agáta nejen upekla plněná rajčata a pomluvila spoustu kolegů z bulváru, ale také společně s Jaromírem odpovídali na otázky svých fanoušků.

Dozvěděli jsme se například, že to byla právě modelka, která jako první kontroverzního miliardáře oslovila a dala mu najevo svůj

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden