Moje šťastná hvězda

Přišel o svého jediného syna

Ani tři Zlatí slavíci nemohou vynahradit hrůzy, kterými si Dalibor Janda (70) prošel v osobním životě.

Přestože je slavný a dnes si nemá na co stěžovat, některé okamžiky ze svého života by nejraději vymazal. Zejména událost z roku 2003, kdy syn Dalibora Jandy (70) spáchal sebevraždu skokem z Nuselského mostu. Dodnes je záhadou, proč to tenkrát Dalibor (†21) mladší udělal.

S rodiči už nežil, takže ti neměli tušení, že se v jeho životě odehrává něco zlého. „Když byl ještě doma, byl úplně v pohodě. Žádný problém jsme neměli,“ vzpomínal zpěvák. Zároveň doplnil, že se našla spousta lidí z branže, který mu trápení přáli. Možná kvůli jeho úspěchům, možná za to „mohla“ do té doby fungující rodina a jejich štěstí.

Oba jsou si velikou oporou v těžkých situacích

Rány se nikdy nezahojí

Jandovi zůstala jen dcera Jiřina (35), která šla v tatínkových šlépějích. Nutno říct, že jí Janda v začátcích hodně pomáhal, snad proto, aby nemusel stále myslet na ztrátu syna, se na ni velmi upínal. Zároveň jí otevíral řadu dveří, do kterých by se Jiřina sama nikdy nedostala. „Rány se úplně zahojit nemohou, čas je jen léčí.

Život se může změnit v jediném okamžiku,“ řekla před časem Jandová v jednom rozhovoru. Mimochodem, má dnes na kontě už čtyři alba, ale že by byla nějak úspěšná, to se říct nedá.

Škoda takového mladého života

Hudba je stále jeho vášní

Naopak slavný zpěvák už se spíš šetří, před časem prodělal srdeční příhodu a od té doby na sebe musí dávat větší pozor. Jeho fanoušci na něj ale nezapomněli, aby také ano!

Vždyť jeho písně jsou nezapomenutelné, a dokonce i mladší generace zná hity jako „Kde jsi“ nebo „Hurikán“ a řadu dalších. Přes všechny úspěchy a ceny však zpěvák zůstává ve svém nitru smutný. Pravděpodobně by všechno vyměnil za to, aby mohl dál být se svým synem, nebo alespoň věděl, „proč“...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden