Prodělala koronavirus pro mlsné

Konečně skvělá zpráva: Eva Burešová se po prodělaném boji s nemocí COVID-19 vrací do Slunečné. Seriálová Týna Popelková nechápe, jak se vlastně mohla nakazit, když vzorně dodržuje veškerá nařízená opatření.

Záludná choroba u ní naštěstí proběhla mírně. „Celý rok beru hodně vitaminů, chodím na infuze vitaminem C a nemám žádnou vrozenou vadu, takže ten průběh byl klidný. Jen mě bolela hlava, a to jsem mírnila paralenem,“ hlásí Eva.

Největší radost jí udělalo, že neztratila chuť ani čich, a tak si mohla ve velkém vychutnávat milovanou čokoládu a další dobroty. Po povinné domácí karanténě, kterou strávila se synem Nathanielem (3), zase nastupuje do rozjetého vlaku jménem Slunečná.

Sehraný tým natáčel deset dní i bez Evy, nicméně všichni se modlili, aby její nemoc proběhla rychle a bez komplikací. Tak tomu i bylo, jenže herečka se stále cítí unavená a jaksi zpomalená. To ale nemusí být covidem, spíš tím, že si zvykla pracovat za čtyři. Možná právě to je důvodem, proč si ji našel virus. Je vyčerpaná z nekonečného množství pracovních projektů. Není pravý čas se z toho poučit?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden