Řítí se Holubová do dalšího velkého maléru?

Alkohol jí není zřejmě opět cizí!

Není žádným tajemstvím, že v minulosti byl jedním z nejlepších přátel herečky EVY HOLUBOVÉ (57) tvrdý alkohol. Tišila s ním údajně projevy svých depresí. Dnes je podle svých slov vyléčená, její poslední výstřelky tomu ale příliš neodpovídají. Co se to s ní děje?

O problémech herečka Eva Holubová mluvila vždy otevřeně. I proto si jí většina jejích fanoušků nesmírně váží. Ani oni si ale nemohli nevšimnout, že se s hvězdou filmového plátna něco zřejmě děje. Na festivalu v Karlových Varech to herečka pořádně roztočila a nedalo se neslyšet, jak si někteří přítomní šuškají o tom, že zřejmě nebude úplně střízlivá. Navíc ukázala podvazky a své spodní prádlo. Později měla své chování ještě okomentovat slovy, že prádlo prostě ukázat chtěla, a tak to udělala. „Podvazky jsem si na tu party vzala schválně, abych je mohla ukázat. Neudělala jsem to poprvé. Je to pozdrav členkám Podvazkoveho hnutí,“ napsala na Facebooku. Na povrch ale vyplouvají další skandály! A nutno podotknout, že i bláznivé fotografie na sociální síti vykazují známky toho, že něco není tak docela v pořádku. Je možné, že znovu propadla alkoholu a přestala své chování kontrolovat?

Mohou za to deprese?

Zatímco o své závislosti na alkoholu řekla dosud už snad úplně všechno, mnohem méně ochotně mluví o mučivých depresích, které ji do náruče nevyzpytatelného démona přivedly. Trpěla jimi údajně už v mládí a podle některých zdrojů ji měly dokonce dovést až na hranici života a smrti. „Bála jsem se smrti, ale na druhé straně mě bolel i život,“ přiblížila Holubová, jak se kdysi cítila. Nemoc, která získala nad herečkou moc, se jmenuje endogenní deprese a alkohol byl pro ni dlouho účinným antidepresivem. Ovšem cena, kterou za úlevu od svých stavů zaplatila, byla příliš vysoká. Nechce se proto věřit, že by byla ochotná projít si nejhoršími okamžiky života znovu a dobrovolně. Přesto stále více sílí spekulace, že se Eva řítí opět do maléru. Otázkou však zůstá- vá, zda to jsou znovu deprese, nebo tlak médií a veřejnosti. Ono totiž být neustále v hledáčku senzacechtivých novinářů a dokazovat, že je vše v pořádku, musí být nesmírně vyčerpávající. Zejména pro člověka, který se zmítal v kruhu depresí.

Alkohol jí není cizí

Podle našeho zdroje se herečka alkoholu zdaleka nevyhýbá. Ráda si prý popovídá nad sklenič- kou vína. Pro zdravého člověka, nepochybně zanedbatelné. Ovšem pro někoho, kdo se kvůli závislosti na alkoholu léčil, to může být jednosměrná jízdenka do horoucích pekel.

Alkoholu se Holubová nevyhýbá, vše má ale prý kontrolou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden