Moje sladké tajemství

Rodinná idylka v troskách? Všechno je jinak, než si Kaňoková malovala!

Moje sladké tajemství

Partner ji ve všem podporuje, jenže s tou prací je to momentálně všelijaké...

Hvězda Zlaté labutě Beáta Kaňoková (35) žije s kameramanem Tomášem Kotasem (30), jemuž nedávno porodila syna. Herečka ale nemá příliš dobré zkušenosti s muži, protože po narození prvního dítěte zůstala sama. O to víc je teď ve vztahu ostražitá!

Na první pohled vypadá, že by mohla štěstí rozdávat po kilech. Beáta Kaňoková (35) nedávno přivítala na svět syna, po svém boku má fajn partnera a i v práci se jí daří jedna radost. Ve svém nitru ale tiše trpí. Má totiž strach, aby se všechno najednou nezvrtlo a ona nezůstala s dětmi sama.

Jednou už si něco takového prožila a opravdu to nejsou veselé vzpomínky. Mohl by se z kameramana Tomáše Kotase (30) vyloupnout stejný typ chlapa, jako je její bývalý? Navíc ji má trápit

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden