Se svatbou počkal Bohuš Matuš na plnoletost partnerky, dítě jí udělal dřív!

K zájmu médií o nerovnoměrný vztah přispěl zpěvák i neuváženými výroky.

Velký věkový rozdíl mezi partnery nebývá u celebrit až takovou zvláštností. Když ale vyšlo najevo, že Bohuš Matuš (49) chodí s Lucií (19), která není zletilá, vyvolalo to docela rozruch.

Zpěvák Bohuš Matuš (49), kterého proslavily hlavně muzikály, pochází z Písku, kde žil do svých sedmnácti let. V mládí hodně sportoval, dělal závodně cyklistiku a v rámci tréninku chodil denně dvacet kilometrů.

Když skončil základní školu, zatoužil sice po vojenské uniformě a šel studovat do Liptovského Mikuláše, ale tam to bylo k nevydržení. Po půl roce skončil a místo vojenské školy se pak vyučil kominíkem.

Zpěv se pak učil na konzervatořích v Brně a v Praze, prošel si divadlem Semafor, Hudebním divadlem Karlín i Státní operou. Největší pozornost na sebe ale

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden