Moje sladké tajemství

Se svým zajíčkem toká ostošest! Co se ale bude dít dál?

Moje sladké tajemství

Jak moc je zamilovaná, to by klidně vykřičela do celého světa. Může jí ale vztah s mladíčkem vydržet?

Jak moc se může změnit člověku život během pouhých pár měsíců, dokazuje herečka Anna Fixová (39). Před rokem se hvězda Ulice utápěla v depresích a přála si, aby se už nikdy neprobudila. Karta se však obrátila a herečka jen září. Může za to její nový partner.

Jedenáct let hrála Anna Fixová (39) v seriálu Ulice Moniku Farskou. Po šestileté pauze se loni na podzim vrátila a nově je k vidění i v komediálním seriálu Malá velká liga. Pracovně se jí daří, ovšem štěstím jenom kvete především díky nové lásce.

Už nějaký pátek randí s kolegou Denisem Šafaříkem (29) a oba vypadají náramně zamilovaně. Co na tom, že je mezi nimi desetiletý věkový rozdíl! Může jim to ale vydržet?

Její přátelé mají totiž strach, že až se její přítel probere ze sladkého snu a dojde mu, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden