Shrábne část milionů nakonec tajný dědic?

Nikdo si to nechtěl nikdy připustit. Jiřina Bohdalová vždy měla energie na rozdávání. Jenže teď to vypadá, že náhlý konec kariéry ze zdravotních důvodů ze blíží.

Letos se neobjeví v divadle a nad budoucností kariéry JIŘINY BOHDALOVÉ (91) tak visí otazník. Spekuluje se o tom, že kvůli zdravotním problémům se ji chystá brzy ukončit!

Dlouho to vypadalo, že snad oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (91) svou kariéru nikdy neukončí. Ráda přijímala nové role, chodila do společnosti mezi celebrity, jednoduše v centru dění se cítila jako ryba ve vodě.

Poslední dobou má ale čím dál časteji zdravotní problémy a mnozí se bojí, že se nezadržitelně blíží konec její dlouholeté kariéry. Co je na tom pravdy? 

Letos v květnu oslaví Jiřina Bohdalová již dvaadevadesáté narozeniny. Vždy ráda chodila do společnosti mezi další celebrity a snažila se stále

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden