Snaží se jí přebrat Kaňoková muže?
Ohrozí slavné manželství atraktivní herečka, jež působí jako žena, která vždy dosáhne svého?

S VOJTĚCHEM DYKEM (37) točí lechtivé scény BEÁTA KAŇOKOVÁ (33). A rozumějí si prý i po lidské stránce. Má se snad jeho žena TATIANA DYKOVÁ (44) začít bát?

Populární seriál televize Nova Pan profesor se dočkal svého pokračování. To je dobrá zpráva hlavně pro Beátu Kaňokovou (33), která se díky tomu po boku představitele hlavní role Vojtěcha Dyka (37) vyšvihla mezi vyhledávané celebrity.

Zřejmě s mnohem menší radostí to přivítala Dykova manželka Tatiana Vilhelmová (44). Před kamerou to mezi jejím partnerem a sexy brunetkou totiž dost jiskří. Jak to je v reálu, má se Vilhemová bát? Důvody by tu byly…

Tráví spolu až moc času

Sama Kaňoková už mnohokrát s úsměvem přiznala, že se jí s idolem žen všech věkových kategorií spolupracuje opravdu velmi dobře. Tráví spolu hodně času, logicky se tak dostane i na témata, které s prací nesouvisejí.

Přebere jí nakonec mladší kolegyně manžela?

A to pro Tatianu může znamenat nebezpečí. Co na tom, že Beáta už dlouhá léta žije s kolegou Tomášem Havlínkem (30) a mají spolu dceru Juditu (3). Spolupráce se sexy Dykem už dostala na kolena nejednu herečku.

Jistotu nemá

V zákulisí českého showbyznysu se totiž povídá, že k sobě mají až podezřele blízko. A i když jsou oba profesionálové a Dykovo manželství dosud platilo za stabilní, čas nedokáže nikdo zastavit. Tatiana je o sedm let starší než Dyk.

A hovořit o tom, jak si herečky mezi sebou přebírají partnery, snad ani nemá smysl. Stačí si jen vzpomenout na nedávný skandál, kdy Pavle Tomicové (60) odloudila manžela kolegyně Kristýna Kociánová (37).

Začala na ni žárlit?

A to musí být pro Tatianu velice znepokojující. Kaňoková se sice nechala slyšet, že pevně věří, že na ni slavnější herečka nežárlí, protože s Dykem nic nemá. Ale kolikrát už tu něco podobného bylo? A potom bum, a aférka byla na světě. Tím spíš, že nová hvězdička s jedním z nejhezčích tuzemských herců točí docela dost lechtivých scének.

Vidí tak věci, o kterých se Dykovým fanynkám jenom zdá. Navíc s manželkou jsou spolu už pěknou řádku let a možná se tak právě nyní děje to, co jim mnozí na začátku jejich vztahu předvídali –že velký věkový bude jednoho dne jejich záhubou.

Zatouží sexy herec po zakázaném ovoci?

Zaúřaduje stereotyp?

Dosud se sice na nebi nenacházel žádný mráček a manželé spolu vrkali stejně jako na začátku. Avšak jistotu, že to tak zůstane, nemůže mít Tatiana nikdy. Ruku na srdce, po tolika letech by byl opravdu jen zázrak, kdyby se jim do manželství nevloudila ani špetka stereotypu.

A když se tak stane, není výjimkou, že jeden či druhý partner zatouží po zakázaném ovoci. Proč by se tak s mladší kolegyní nemohl sblížit více, než by si jeho manželka přála? Pořád je to „jen“ obyčejný chlap!

I když to tak nemusí na první pohled vypadat, manželství Vojty a Tatiany prochází těžkou zkouškou. Mohou jí projít bez ztráty kytičky. Nebo také ne…

Související články
Neustálé napětí a atmosféra tak hustá, že by se dala krájet? Tak to prý už dlouho vypadá v domácnosti herečky ze seriálu Ulice. Vzdává už záchranu svého manželství, a hledá útěchu v jiné náruči? S jejich manželstvím to vypadá bledě, což krásná herečka ze seriálu Ulice asi snáší velmi těžce. Linda Rybová (48) podle některých přátel zhubla a vypadá, […]
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz