Starý rocker Petr Janda si až po sedmdesátce užívá rodinný život!

Ve třiceti jezdil po koncertech, v sedmdesáti s kočárkem!

Příliš velký věkový rozdíl bývá u partnerů hodně riskantní a okolí se na něj často dívá jako na něco, co nemůže vyjít Nestárnoucí rockeři to ale mají jinak. Proto manželství Petra Jandy (78) a jeho ženy Alice (38) skvěle funguje!

Petr Janda, kterého navždycky proslavila jeho skupina Olympic, to neměl v životě vždycky jednoduché. Jako muzikant si sice užil slávy až nad hlavu, ale v soukromí mu život udílel dost tvrdé rány.

Poprvé zasáhla smrt, podruhé nevěra

Na nepřízeň žen si nikdy nemohl stěžovat, i když byl šťastně ženatý. Na přelomu 80.a 90. let ho ale zákeřná nemoc připravila o jeho první manželku. Od chvíle, kdy lékaři zjistili, že má rakovinu vaječníků až po bolestivý konec, uběhlo poměrně málo času.

A v téže době přišel pro populárního hudebníka nový šok v okruhu jeho nejbližších. Synovi Petrovi  (†35) našli nádor na mozku, který byl bohužel rovněž zhoubný. Po jedenáctiletém zoufalém boji v roce 2001 tak podlehl rakovině i další člen rodiny.

Zpěvák a skladatel hledal útěchu ve druhém manželství s výrazně mladší Martinou (51). Už tehdy se jednalo o velký věkový rozdíl sedmadvaceti let. Nedopadlo to dobře. Vztah skončil

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře