Stojí lásce v cestě Třeštíkova manželka?

Je až neuvěřitelné, že si Eva Decastelo tak krátce po rozchodu našla za manžela dokonalou náhradu. Nic však není očividně bez mráčku.

Svůj vztah s TOMÁŠEM TŘEŠTÍKEM (44) už EVA DECASTELO (44) netají. Avšak zdá se, že radost z lásky novému páru kazí fotografova manželka RADKA (41). Ustojí chování žárlivé spisovatelky?

O tom, že Eva Decastelo (44), která před časem zazářila v seriálu Slunečná, randí s Tomášem Třeštíkem (44), se spekulovalo již dlouho. Původně se však mluvilo o tom, že se jedná jen o nezávazný románek, nicméně vztah mezi herečkou a fotografem se nejspíš prohloubil, neboť nyní hrdě hlásí svou lásku do světa.

Brunetka dokonce na svém Instgramu sdílela společnou fotografii, kde Tomáše objímá kolem krku a připojila srdíčka. Je evidentní, že je zamilovaná až po uši. V kuloárech se ale šušká, že to se vůbec nemá líbit Tomášově stále ještě manželce Radce Třeštíkové (41).

Nelze si také nevšimnout, jak se spisovatelka změnila poté, co s manželem oznámili, že se budou rozcházet. Chce snad Třeštíka zpátky a Evě

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden