Můj kousek štěstí

Útěk ze StarDance kvůli milenci?

Dráždění partnera tancem s jiným mužem možná Kubelkové přinese žádoucí vedlejší efekt – svatbu!

Divoký románek je na spadnutí. Bývalá modelka už možná fatálně podlehla neodolatelnému svůdníkovi. Její tanečník ve StarDance je mladý a pohledný. A její partner doma spíš váhavý a snad i přehnaně žárlivý. Z toho kouká rozkošný průšvih...

Její dlouholetý partner byl prý od začátku proti tomu, aby účinkovala v taneční soutěži StarDance. Temperamentní a okouzlující Iva Kubelková (46) si však měla rázně prosadit svou. Spekuluje se však, že Georg Jirasek (65) dělá už měsíce všechno proto, aby její rozhodnutí zvrátil.

Údajně zuří, a doma dokonce probíhají žárlivé scény. Nic ale podle všeho nepomáhá. Prý je však ochoten do své životní partnerky „hučet“ klidně i den před startem soutěže.

Asi je mu jedno, jaké problémy by odstoupením způsobila televizi i sobě. Jenomže Jirasek má možná k obavám vážné důvody. Kubelková si totiž se svým tanečníkem od začátku extrémně rozumí. Tanečník Martin Prágr (25) je mladý fešák, a navíc se povídá, že se se svými tanečními partnerkami už nejednou sblížil.

V jednom z předešlých ročníků StarDance prý skončil na hotelu se svou tehdejší svěřenkyní, bývalou biatlonistkou Gabrie­lou Soukalovou (33). Přestože románek tehdy oba popřeli, jejich vzájemné sympatie působily všelijak.

A Kubelková nyní na adresu tanečníka také řekla: „Hezky to mezi námi zaklaplo, s ničím nebojujeme.“ Pro Jiraska to může být jasný důkaz, že je to proutník, kterému se nedá věřit. A je otázka, jestli důvěřuje vlastní partnerce.

Podle mnohých ne. Přitom Kubelková mu důvody k nedůvěře příliš nedává. S Jaromírem Jágrem (51), se kterým kdysi chodila, se kupříkladu vídá jen vzácně, při nějaké společenské akci.

Říká se, že ji svým podezíráním může Jirasek otrávit do té míry, že mu pak něco udělá natruc. Nebo si naopak řekne, že údajné neustálé dohady nemají smysl a se StarDance sekne?

Jirasek by tak podle všeho vyhrál, ovšem za jakou cenu. Mezi partnery by už asi nikdy nebylo nic, jako dřív. Čechoněmec by se pak situaci mohl pokusit zvrátit jedině svatbou.

Mimochodem, pár je spolu nesezdaný už víc jak dvacet let. Což je samo o sobě také hodně zvláštní. Mít doma takovou krásku jako je Iva a nechtít si ji vzít, to asi musí mít chlap hodně vážné důvody.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden