Můj čas na kafíčko

Váží si toho, že dodnes může žít v jednom domě s celou rodinou

Můj čas na kafíčko

Je ráda, že se kvůli svému manželovi změnila. Balzerová dodnes děkuje osudu, že ho mohla poznat...

Herečka Eliška Balzerová (74) dobře ví, že mít vedle sebe už skoro padesát let milujícího manžela je velký dar. A tak si toho váží a dělá vše pro to, aby jim s Janem Balzerem (83) láska vydržela.

Letos to bude neuvěřitelných padesát let, co spolu herečka Eliška Balzerová (74) a bývalý producent Jan Balzer (83) stanuli před oltářem a během romantického obřadu si slíbili věčnou lásku. Podobným životním jubileem se moc párů v českém showbyznysu pochlubit nemůže.

Balzerová s Balzerem se stále vášnivě milují a nedokážou si představit, že by snad někdy měli žít jeden bez druhého. Herečka vděčí svému manželovi za mnohé. Zejména pak za to, jak moc ji změnil a udělal z ní lepšího člověka, za což si

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden