Můj čas na kafíčko

Zagorová si vzala Margitu pouhých 22 hodin po svém rozvodu!

Můj čas na kafíčko

Jsou spolu už přes dvacet let a přesto stále působí dojmem čerstvě zamilovaného páru. Legenda české populární hudby Hana Zagorová (73) a operní pěvec světového formátu Štefan Margita (64) si zkrátka padli do noty!

Hana Zagorová několik bitev ve svém životě prohrála. Tou hlavní byla určitě skutečnost, že se nestala matkou. Vlastní dítě mít kvůli zdravotním důvodům nemohla a při pokusu o adopci se stala obětí podvodu.

Co se ale týká její úžasné kariéry, je tato legenda a devítinásobná Zlatá slavice jednou z nejúspěšnějších žen v českém zábavním průmyslu. A jako bonus k některým životním trablům a problémům získala manžela, s nímž už dlouhá léta tvoří oblíbený a stálý pár!

Do manželství šla kvůli adopci

Život vedle slavné hvězdy je pro každého muže výzvou a

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden