Staré dobré časy

Zeta-Jones věděla, že bude Douglas otcem jejích dětí

Staré dobré časy

Naše děti si dlouho myslely, že táta obrací palačinky v luxusní restauraci.

Na to, že jejich vztah má budoucnost, by na začátku nikdo nevsadil ani pověstného bůra. Vždyť Catherine Zeta-Jones je o pětadvacet let mladší než Michael Douglas (*1944). Ale jak už to tak bývá, v Hollywoodu je vždycky všechno jinak.

Svou životní lásku poprvé „objevil“, když hrála Elenu v totální romantice Zorro: Tajemná tvář (1998). Vyhlášený sukničkář pak využil hned první příležitosti, aby krásné, byť mladičké herečce, vyjevil své city. Na jednom filmovém festivalu ji pozval na skleničku, prý ve vší počestnosti na dobrou noc.

A po chvíli se k ní přitočil a do ouška jí pošeptal osudové vyznání. „Víš, že budu otcem tvých dětí?“ Jenže narazil. Místo smyslného polibku a vášnivého objetí se dočkal

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden