Bonusy od partnerů
Speciální akce pro členy PREMIUM Našehvězdy.cz Každý měsíc pro Vás máme nové slevové akce ve spolupráci s našimi partnery. V tomto měsíci můžete využít následujících akcí:
Sleva 15 % na celý nákup.

NUTRI HOUSE

E-shop www.nutrihouse.cz nabízí široký sortiment produktů doplňků stravy a sportovní výživy české výroby, které pocházejí z výrobního závodu v Rudné u Prahy.

Při sestavování receptur firma vychází z letitých poznatků o vlastnostech a účinnosti jednotlivých látek. V té souvislosti se snaží používat látky, které v přírodě vznikly. Dodavatelé všech vstupních surovin jsou léty prověřeni. Jejich výrobní a distribuční procesy jsou po kvalitativní stránce neustále monitorovány a jsou garantem primární kvality pro výrobky.

V sortimentě najdete kloubní výživu, unikátní přípravky pro ženy a pro muže, minerály, vitamíny, rostlinné výtažky a extrakty, proteiny, spalovače aj. za velice příznivé ceny.

Slevový kód do eshopu zde uvidíte až po uhrazení Premium členství.
Sleva 20% na přírodní produkty CLEANEE a nanoimpregnaci ISOKOR.

ISOKOR

100% přírodní čisticí, prací prostředky a kosmetika CLEANEE ECO vyrobené v ČR.

Jedinečné produkty, které jsou unikátní svou účinností, která se dokáže vyrovnat i chemickým čističům, navíc zachovává povrchy dlouhodobě hygienicky čisté.

Sleva se vztahuje i na výjimečnou nanotechnologickou impregnaci ISOKOR.

Unikátnost produktů značky CLEANEE tkví ve 100% přírodním složení a především v účinnosti, která se dokáže vyrovnat i chemickým čističům. Všechny EKO produkty jsou biologicky rozložitelné, jsou šetrné k lidské i zvířecí pokožce a celkově k přírodě. Svým složením dokáží také hygienicky čistit i bez přítomnosti jakékoliv chemické látky jako například alkoholu. Navíc, všechno, co používáme, je v potravinářské kvalitě, tak se může používat i ve styku s potravinami. Nemusíme mít proto strach umýt dětskou jídelní židličku nebo psí misku. Přírodní čističe hygienicky odstraní všechny nečistoty a zachovává je dlouhodobě odolné vůči další kontaminaci.

Nanoimpregnace ISOKOR pochází ze Slovenska a v nabídce naleznete impregnaci na sklo a pevné povrchy, na textil nebo na fasády a dřevo. Všechny nano přípravky mají hydrofobní, ochrannou funkci, zabraňují uchycení prachu, růstu mechů či plísní a zároveň zachovávají přirozené vlastnosti impregnovaného povrchu.

Slevový kód do eshopu zde uvidíte až po uhrazení Premium členství.
Sleva 10 % na jeden nákup v e-shopu Studio Malíská

Studio Malíská

Studio Malíská nabízí ručně vyráběný karlovarský porcelán designérky Lenky Sárové Malíské.

Přestože je každý kus originál a jeho výroba náročná, ceny jsou nastaveny tak, aby se zákazníci nebáli porcelán běžně používat. Malíská v tvorbě vychází z nejlepší tradice českého designu, např. z kubismu nebo folkloru, inspiraci však nachází i v současném minimalismu.

Příkladem je lis na citrusy ve tvaru lodičky, vyznačující se tvarovou čistotou a zároveň nápaditostí.

Porcelán ze Studia Malíská je vysoce kvalitní, nikdy nezestárne a vaše rodina se z něj může těšit po generace.

Slevový kód do eshopu zde uvidíte až po uhrazení Premium členství.
Sleva 10 % na jeden nákup v e-shopu Candy Soap

Candy Soap

Česká značka Candy Soap nabízí přírodní, ručně vyráběná mýdla vysoké kvality, rozkošných tvarů, barev a vůní. Na českém trhu je zřejmě jedinou mýdlárnou, která vyrábí intarzovaná mýdla ze dvou odlišných základů - glycerinového a olejového. Dále se věnuje ruční výrobě 100% přírodní pěsticí kosmetiky pro ženy, muže a děti, originálních závěsných vůní do šatníků a vonných sojových svíček a vosků, které na rozdíl od parafinových neuvolňují do prostoru karcinogenní látky. Velmi příjemná je také cenová politika značky.

Slevový kód do eshopu zde uvidíte až po uhrazení Premium členství.
Bonusy / knihy
Knihy se slevou 20% Vyberte si z našich knih a získáte na každou z nich slevu 20 %. Slevu uplatníte v našem e-shopu. Při zadání osobního kódu. Tento kód lze použít i opakovaně a na různé tituly!
Váš osobní slevový kód uvidíte zde až po uhrazení PREMIUM předplatného!
Bonusy / časopisy
Roční předplatné časopisu zdarma Našim členům prémiové sekce nabízíme roční předplatné vybraného elektronického časopisu zdarma!
Vybrat si předplatné časopisu zdarma budete moci až po uhrazení PREMIUM předplatného!
Jak na to?
Vyberte si nejvhodnější variantu předplatného.
Uhraďte platební kartou požadované předplatné.
Užívejte si exkluzivní obsah a výhody.
Varianty předplatného
Akční nabídka První měsíc pouze 1,- Kč! Využijte na zkoušku tuto
jedinečnou nabídku
Měsíční předplatné 39,- Kč/ měsíc Standardní předplatné
pro naše čtenáře
Roční předplatné Cena pouze 99,- Kč! Tímto vánočním předplatným společně podpoříme nemocné a postižené dětské klienty nadačního fondu Šťastná hvězda!
Předplatné jako dárek Roční předplatné s certifikátem! Darujte předplatné prémiového
obsahu svým blízkým
Platba kartou online