Co je lunární den?

Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze tohoto dne? Dnes

Až se západem Měsíce se dostaneme do rovnováhy.
Až se západem Měsíce se dostaneme do rovnováhy.

Víte, co představuje lunární den a jak nás ovlivňuje? V krátkosti se vám nyní pokusíme vysvětlit, v čem se liší ode dne běžného, ale hlavně, co nám může přinést dobrého.

Lunární den se začíná odvíjet východem Měsíce a zaniká s jeho západem. Kalendářní dny jsou zhruba o hodinu delší než lunární dny. První a třicátý lunární den mohou mít různou délku, a to od několika minut až po 24 hodin. Za první lunární den se označuje ten, který přichází s novoluním a trvá do prvního východu Měsíce.

JAK NA NÁS PŮSOBÍ?

Fáze lunárního dne na nás mohou mít různé vlivy. Proto je dobré žít v souladu s energiemi lunárních dnů, to totiž může váš život zjednodušit. Lunární ráno začíná východem Měsíce, což může být i v noci, kdy nám vládne nestabilita, zejména v emocích a náladách.

Lunární den je zaplněn negativními emocemi, popudlivostí, máme energeticky náročné výkyvy a sny bývají prorocké a přinášejí důležité informace.

Až v lunární večer se dáváme do klidu, kdy emoce jsou více pod kontrolou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...