Snaží se před všemi utajit vážnou nemoc?

Letošní podzim měl být pro herečku Hanu Maciuchovou (75), známé ze seriálu Ulice, ve znamení oslav jejího životního jubilea.

Jenže všechno je jinak! Místo velkolepého setkání s přáteli, kde by se popíjelo a tančilo, se Maciuchová stáhla a odjela narozeniny skromně oslavit jen se svou rodinou. „Slavit narozeniny v koronavirovém čase mi připadá nepatřičné a neradostné.

Také vás může zajímat ...
Oslavy v okruhu přátel letos vynechává.

Jsem ohrožený druh, z toho vše vychází. Nechápu, že někteří spoluobčané covid podceňují,“ říká herečka. A přestože její vysvětlení dává na první pohled smysl, její okolí se i tak neubrání strachu.

Je to totiž pěl let, co se Hana potýkala s rakovinou prsu, a tak se teď objevily obavy, jestli se náhodou zákeřná nemoc znovu nepřihlásila o slovo. Pak by bylo jasné, že na sebe musí herečka dávat úzkostlivý pozor a stranit se lidí, jak jen to je možné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama