Arnold se asi zbláznil: mejdan pro osla!

Namakaný svalovec Arnold Schwarzenegger (72) všechny překvapil. Představitel Terminátora se totiž rozhodl uspořádat narozeninovou oslavu svému oslíkovi Lulu.

Herec zveřejnil na sociálních sítích video, jak mu zpívá narozeninovou píseň. „Neslavíme tvé narozeniny opravdu úžasně? Všechno nejlepší.

Také vás může zajímat ...

Dnes je ti jeden rok, Lulu, gratuluji. Jsi tak krásná holka. Teď si můžeš naplnit bříško jen samými dobrotami,“ prozpěvoval na videozáznamu. Svému oslíkovi podstrojuje pamlsky a i on sám je už zapřisáhlý vegetarián.

„Jedl jsem spoustu masa a třeba deset až patnáct vajec denně. Jak jsem stárl, začal jsem o tom víc číst a zjistil jsem, že ve skutečnosti není nutné získávat bílkoviny z masa. Začal jsem proto směřovat k vegetariánské stravě,“ přiznal bývalý filmový idol.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...