Bára Poláková a Pavel Liška: Rozchod na spadnutí

Jak to tak vypadá, nyní je to právě Barbora Poláková (35), která se postarala o větší rozruch. Snaží se snad mstít svému partnerovi? Nedávno totiž odjela na polopracovní dovolenou na indonéský ostrov Bali a Lišku údajně nechala doma, ačkoli klidně mohl jet s ní. Tu možnost mu ale nenabídla. Nechtělo se jí, nebo na to jen zapomněla?

Každý sám za sebe

Také vás může zajímat ...

Když odjížděla na Bali natáčet klip, prý se s partnerem ani nerozloučila. Údajně o to sám ani nestál. V posledních měsících spolu údajně komunikují jen v nejnutnějších případech, a to převážně ohledně dětí.

Podle přátel se o děti dokonce stará každý zvlášť. Jeden s nimi chodí na procházky, druhý vymýšlí zase něco jiného, ale aby s nimi vymysleli něco společně, to už se prý několik měsíců nestalo.

Co ho překvapilo?

Přátelé mají za to, že Bára Poláková nemůže Liškovi odpustit to, že ji minulý rok nechal několik měsíců samotnou v Česku, zatímco si cestoval po Americe.A tak když se oblíbená zpěvačka dozvěděla, že se Liška brzy chystá na podobnou dovolenou, předběhla ho a odjela jako první.

Herec prý do poslední chvíle nevěděl, že se jeho partnerka chystá odjet, a tak ho zpráva docela překvapila, ale podle přátel to prý vzal s humorem.

Prý aspoň bude mít chvíli klid. Sice to myslel s nadsázkou, ale jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. A v tomto případě to bude platit dvojnásob.

Nemluví o sobě

Začalo se totiž proslýchat, že si Liška našel ženu, která ho zajímá víc než ta, kterou má doma. Už od konce minulého roku bylo jasné, že to mezi nimi skřípe. Kdykoliv o sobě mluvili před médii, nezmiňovali se o sobě jinak než celými jmény a velmi oficiálním tónem, který se k páru, jenž společně vychává dvě děti, příliš nehodí.

Když se pak novináři každého z nich přímo ptali na jejich drahou polovičku, oba se velmi zdvořile vymluvili, že někam pospíchají, a rozhovor rychle utnuli.

To rozhodně nesvědčí o tom, že by mezi nimi vládla pohoda. Proto si i jejich přátelé myslí, že se schyluje k velké bouři, která vypukne, jakmile se Bára Poláková vrátí z dalekých krajin. O tom, že má její partner údajně milenku, se měla dozvědět jen těsně před odletem a prý ji tato zpráva hodně šokovala.

Našel si milenku?

Myslela si, že ji Liška zanedbává kvůli práci, ale když zjistila, že je za tím někdo třetí, dost ji to ranilo. Sám Liška se ovšem ke vztahu s jinou ženou odmítá vyjadřovat a rozhodně ho nepotvrdil.

Jeden z jeho kamarádů ovšem údajně prozradil, že se má tajně už několik dlouhých týdnů scházet s jinou ženou. O koho však jde, prý netuší. Údajně nemá jít o nikoho mediálně známého. Otázka ovšem je, zdali jde jen o známost dočasnou, či vážnou, kvůli které je herec ochotný riskovat rozpad rodiny.

Své dcerky nadevše miluje, ale o partnerku se v posledních měsících příliš nezajímá. Jako by mu prý na tom, co se stane s jejich vztahem, už nezáleželo. Možná i kvůli tomu Poláková odjela na Bali sama. Aby si utřídila myšlenky a zjistila, co chce.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...