Během střelby málem zemřela

Otevreni salonku Mastercard Lounge

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (65) přišla s šokující informací. Sametová revoluce pro ni totiž nebyla až tak sametová! To co zažila by položilo nejednu silnou povahu. Havlová totiž málem přišla o život v hutích Poldi Kladno, když tam v roce 1989 přišla oznámit radostnou zprávu o měnícím se režimu.

„Jeli jsme tam s Bróďou říct lidem, co se děje a vrátný po nás střílel,“ prohlásila herečka. Přiznala, že tenkrát měla pořádný strach, a jak by také ne! Vystřelil na ně zdejší vrátný, který prý hájil staré pořádky.

Také vás může zajímat ...

Havlová vzpomínala, že byl muž velmi agresivní, situace pro ni musela být o to horší, že v té době byla už nějakou dobu maminkou dcery Niny (42), která mohla být sirotkem. Kdo ví, co všechno se jí mohlo v tak strašný okamžik honit hlavou.

S hercem Vlastimilem Brodským (†82) museli dokonce ležet mezi zaparkovanými auty, aby se ochránili. Její vzpomínky na listopadové události prý ale nejsou jen špatné. Přiznává, že dodnes cítí atmosféru, kdy se lidé semkli a drželi při sobě.

Trauma jí ovšem poznamenalo na celý život.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama