Bez manželky jako utržený ze řetězu

Svou ženu Nikolu (26) herec David Gránský (28) do společnosti občas vezme, ovšem někdy se také rozhodne nechat ji doma.

A to byl případ nedávné párty na tiskové konferenci TV Prima. Na ní se cítil ženatý herec jako ryba ve vodě, dováděl s kolegyní Kristýnou Frejovou (48) a přítomným dámám ochotně chodil pro pivo za pivem, asi proto, aby byl dodržen pitný režim.

Také vás může zajímat ...

V uvolněné atmosféře si užíval nejen s Frejovou, ale třeba též s krásnou Míšou Tomešovou (29), kterou ale „raději“ po očku zpovzdálí sledoval manžel Roman Tomeš (32). Když dohrála přítomná kapela, neměl herec dost a rozhodl se v doprovodu zpěváka Vojtěcha Drahokoupila (24) navštívit párty finále České Miss.

Dámám na večírku ochotně nosil pivo za pivem.

Tam to ale nejspíš nedopadlo podle jejich představ, jelikož se údajně rychle vrátili do Toulcova dvora, kde zábava pokračovala až do nočních hodin. Možná si ale podobnou akci užil bez manželky sám naposledy.

Jistě se k ní totiž doneslo, jak si bez ní David užíval a příště si ho tak možná raději pohlídá. Co kdyby se mu někdy povedl přešlap jako předloni Romanu Šebrlemu (45), který se spustil se sovu kolegyní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...