Bojí se, že zůstane na všechno sama.

Obrovskou radost měla Vendula Pizingerová (48), když se dozvěděla, že ve svých osmačtyřiceti letech čeká miminko. Nejspíš v to už ani nedoufala a s manželem Josefem Pizingerem (32) byli připraveni na to, že společně dítě na svět nepřivedou.

Také vás může zajímat ...

Manžela moc doma nemá

Ačkoli si ale své těhotenství užívá a nemá problém během něj pracovat, výhled do budoucna pro ni bohužel nevěstí nic dobrého. Bohužel to vypadá, že bude na péči o miminko sama.

„Manžel se dal k myslivcům. Postavil oboru pro bažanty a snaží se být v terénu,“ prozradila Vendula a zdá se tak, že je její manžel mimo domov skutečně často. A jelikož má doma ještě pubertálního syna Jakuba (15), někdy toho má opravdu plné zuby.

Mnoho trápení teď má i se synem.

„Má svoje potřeby a nemístné poznámky,“ postěžovala si na něj. A asi pro ni tak bude dvojnásob důležité, aby alespoň v prvních týdnech po porodu měla v manželovi opravdovou oporu. A měla třeba i možnost si odpočinout či mít čas jen pro sebe. Je totiž jasné, že pro ni první okamžiky s malým miminkem nebudou vůbec snadné.

Po porodu v něm chce mít oporu

Dokáží si vzájemně vyjít vstříc?

Těžko ale říct, jestli se myslivosti a rovněž své záliby v turistice dokáže, alespoň na několik týdnů, Josef vzdát, a nebo v tom nechá svou manželku samotnou, jelikož si bude myslet, že to hravě zvládne.

Pokud by totiž tak učinil, mohla by také Vendula s fyzickými silami skončit na úplném dně a následně po vlivem emocí by klidně mohl i Pizingerovi říct něco, čeho by mohla později litovat. Bude tedy tak velmi důležité, aby jeden druhému v následujícím období dokázali naslouchat a domluvit se na režimu, který bude vyhovovat všem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...