Bude muset skončit?

Diváci ho nemají příliš v lásce, a dávají to poslední dobou dost najevo.

Herec Rudolf Hrušínský (74) v seriálu Ulice hraje už pěknou řádku let, ale pro spoustu diváků je jeho role údajně nudná a nemá se kam dál posouvat. Volali také po tom, aby tvůrci Rudolfa ze seriálu odstřihli a nahradili ho.

Také vás může zajímat ...

To se ale nakonec nestalo. Místo toho režiséři a scenáristé do Ulice přidali úplně novou rodinu. Chtěli tím asi od Hrušínského odlákat diváckou pozornost. To se jim sice povedlo, ale ani nová seriálová
rodinka se příliš dobře neuchytila.

Diváci už jeho postavu v Ulici nemohou ani vystát

Pro Rudolfa je tato situace na jednu stranu výhrou, protože nepřišel o práci, ale na druhou stranu ho má teď vedení v hrsti. Dost možná ho tak v nejbližší době čeká nějaká dramatická dějová linka. Teď je však otázkou, zda se mu to bude líbit.

Dlouhá léta měl v seriálu poměrně klid a nyní se to ale asi změní. Uvidíme, jak se s tím dokáže popasovat. Třeba to nakonec sám vzdá. Tím by se však připravil o práci, která ho jednak dle jeho slov velice baví, také mu ale zajišťuje pravidelný příjem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama