Bude mužným svalovcem

Ačkoli je Marek Lambora (25) miláčkem ženského publika a nejedna dívka po něm v noci tajně touží, herec se rozhodl učinit radikální krok.

Jakožto drobounký hezounek byl už od počátku své kariéry předurčen k rolím krásných princátek a hodných chlapců se smyslem pro spravedlnost. Lambora už toho ale začal mít tak akorát dost.

Také vás může zajímat ...

Už nechce patřit do takové škatulky a rád by dostával také role neohrožených hrdinů. Proto začal důkladně pracovat na své figuře. Chce se totiž jako někteří jeho kolegové pyšnit krásně vyrýsovaným tělem.

Herec už nehodlá být ve škatulce hubeňoura

Doufá totiž v to, že by ho mohla postava snů dostat úplně do jiné kategorie herců a on by tak dostával podstatně zajímavější nabídky. Trošku to ale vypadá, že to ale nedělá jenom kvůli kariéře.

Jak je o něm známo, je už nějaký ten pátek bez přítelkyně. Ruku na srdce, se svaly přece každý muž vypadá o něco lépe. Třeba si myslí, že v tom tkví ten problém. Nechme se překvapit, zda mu nějaký ten gram nabyté svalové hmoty přinese trošku štěstí se slečnami.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...