Bude se konečně ženit!

Vypadá to, že se na herce Matthew Perryho (51), který se proslavil rolí Chandlera v seriálu Přátelé, konečně usmálo štěstí a on našel tu pravou.

Také vás může zajímat ...

Aspoň on je o tom přesvědčený a svou vyvolenou požádal o ruku. Tou, která ho očarovala natolik, že po padesátce konečně poprvé v životě vleze do chomoutu, je manažerka Molly Hurwitz (29). „Ano, rozhodl jsem se požádat Molly o ruku. Jsem zasnoubený.

Mám velké štěstí, že randím s nejúžasnější ženskou na této planetě,“ říká Perry. Čas ukáže, jestli je to tak už ve skutečnosti, protože pár je spolu teprve rok a během něho už se stihli dokonce na krátký čas rozejít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama