Byla okradena za bílého dne

Krásná moderátorka pořadu Showtime Eva Perkausová (25) se na začátku července vydala s partnerem Ivanem Heckem (37) na romantický oběd do jedné pražských restaurací.

Také vás může zajímat ...

Bílí luxusní automobil, ve kterém přijeli, ale upoutal pozornost dvou mladíků, kteří ho „vzali útokem. Z auta se jim podařilo odcizit dvoje značkové brýle a také peněženku s doklady, která se nakonec našla pohozená v blízkosti vozu. „Škoda je tam asi 20 tisíc, po pachatelích pátráme,“ řekl policejní mluvčí.

Po boku svého partnera si Eva dopřává pořádný luxus.

Jak se zloději do auta dostali, je zatím neznámé a ani samotní policisté zatím netuší, jak přesně se to mohlo stát. Dá se ale očekávat, že si příště parkovací místo budou Eva s Ivanem vybírat pečlivěji. A nebo rovnou využijí nějaké z pražských taxi služeb. Přece jen pak budou mít jistotu, že se s jejich vozem nic nestane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...