Čeká ji další zklamání?

Herečka Berenika Kohoutová (28), známá ze seriálu Modrý kód, je sice na sociálních sítích hodně aktivní, ovšem svého přítele Kryštofa Kubína (33) na nich dlouho moc neukazovala. Ba naopak to vypadalo, že ho chce mít jen pro sebe a spíš se s ním ukrývá a hodně pečuje o jejich soukromí.

Jenže teď spolu čekají miminko a vše se změnilo. Najednou se začíná Berenika Kryštofem chlubit a dokonce sdílela jejich společnou fotku z restaurace. Jakoby si uvědomila, že je to opravdu muž, se kterým se jí plní její sen o rodině a lásce na celý život.

Také vás může zajímat ...

Snad jí to tak opravdu vyjde a nespletla se v něm. Vždyť v minulosti hodně očekávala od vztahu s Pavlem Čechákem (44), kterého si dokonce vzala a plánovala s ním mít děti. Jenže nakonec se krátce po svatbě rozešli a jí zůstaly oči pro pláč.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...