Chce se dostat do formy kvůli milenci ze Slunečné?

Zdá se, že Topol není jediným mužem v jejím životě.

Někdy láska postupem času ve vztahu přestává existovat. A možná něco takového zažívá i herečka Alice Bendová (46). Proč hrozí, že by Michala Topola (34) brzy mohla vyměnit za někoho jiného?

Také vás může zajímat ...

Krásná herečka Alice Bendová (46), která září v seriálu Slunečná, je ve vztahu s mladším Michalem Topolem (34) už mnoho let. A všichni si tak nějak zvykli, že k sobě tito dva patří.

Už si tolik nerozumí

Jenže, ačkoli do sebe měli být oba zpočátku hodně zamilovaní a zdálo se, že ani svatba není zcela vyloučená, poslední dobou se spíš zdá, že spolu žijí tak nějak ze zvyku. Pryč jsou časy, kdy měl Michal dost prostoru na na profilech herečky na sociálních sítích.

Už se jím nechlubí, nenechává se vychvalovat, jak skvěle si vybrala, a asi už jí nedělá dobře ani to, když jí někdo závidí, že si dokáže udržet mladší partnera.

Partner ji začíná brát jako samozřejmost

Třeba to je ale proto, že se postupem let přestal Michal o Alici zajímat, překvapovat ji a denně dávat najevo, jak moc je pro něj důležitá. A herečka mohla díky tomu nabýt pocitu, že ji začíná partner cítí jako „jistotu“, o kterou nemůže přijít a to jí začalo vadit.

A třeba zatoužila po tom být znovu tou ženou, o kterou má někdo zájem bojovat, dělat jí radost a třeba někdy i koupit nějaký hezký dárek. A nelze vyloučit, vzhledem k tomu jak je stále Alice atraktivní, že se někdo takový v jejím okolí objevil.

Našla ve Slunečné spřízněnou duši?

A protože vcelku nedávno totiž začala Alice hrát v oblíbeném seriále Slunečná, kde se to jen hemží dobře vypadajícími muži. A rozhodně nelze vyloučit, že se do nějakého z nich herečka zakoukala a nechala ho vstoupit do svého srdce.

Možná i kvůli němu se chce dostat do ještě větší formy. Během karantény totiž podle svých slov nabrala pět kilo, a ačkoli to podle jejích internetových příznivců není nikde vidět, herečka má pocit, že je třeba s kily navíc co nejrychleji zatočit.

A proto se rozhodla, že začne držet dietu. „Jedu proteinové tyčinky, různé kaše, koktejly, polévky, ale je v tom všechno. Proteiny, sacharidy i vitamíny. Loni jsem to dala sedm týdnů, teď bych ráda měla pár kilo dole za tři,“ prozradila Alice.

Ta je na internetu známá tím, že ráda vystavuje své bujné poprsí. Pokud ale touží získat srdce jiného muže, jistě dává smysl, že chce mít bez chybičky nejenom dekolt, ale i celé tělo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...