Chlapa má jen díky náhodě

Simona Babčáková (45) objevila na akci „Ať žije Forman“ v pražském Paláci Žofín s novým partnerem. Do té doby naprosto neznámého Jana Adensama (41) nechtěla vůbec novinářům představit.

Na první pohled ale bylo zřejmé, že je herečka až po uši zamilovaná. Přítele neustále držela za ruku, usmívala se na něho a často se letmo políbili. Tehdy to bylo vůbec poprvé, co Babčáková dala na veřejnosti průchod svým citům.

Také vás může zajímat ...

Kde se ale pohledný holohlavý muž vzal? Za novou lásku vděčí herečka prosté náhodě. Bývalý atlet a fitness trenér prozradil, jak se seznámili. „Přišel jsem do auta a nastartoval, zničehonic nastoupila ke mně,“ popisoval situaci Adensam, který byl ten večer na improvizovaném představení v Pardubicích, kde Babčáková hrála veverku.

V první chvíli prý vůbec netušil o koho se jedná, ale byl hned okouzlen. Nenechal se vyvést z míry a zeptal se, jestli chce jet Simona opravdu s ním. Výsledkem je vztah, který trvá už od března. Pár spolu prý i přes odlišné pracovní světy tráví hodně času.

Tak snad Babčáková po rozvodu s manželem narazila na toho pravého, a ne jen dalšího ničemu!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...