Chlapy děsí nezávislostí

Moderátorka Gábina Patyšová (40) konečně prozradila, proč s ní žádný muž dlouho nevydrží. „Ve vztazích leckdy chovám jako chlap, a to muži nemají dlouhodobě rádi,“ prohlásila. Ze začátku to prý protějškům může imponovat, dlouhodobě to ale nezvládají.

Také vás může zajímat ...

Dle Partyšové vedle sebe raději vidí křehkou ženu a silná emancipovaná Gábina je děsí. Moderátorka má za sebou již dva drsné rozvody, a proto si z nich odnesla mnoho zkušeností. Kdy si ovšem najde nového chlapa je otázkou.

Ještě stále se nedokáže emocionálně odpoutat od svého bývalého, milionáře Daniela Farnbauera (41), který jí dopřával skutečný luxus. Ten ji ale opustil právě z toho důvodu, že nebyla příliš dobrou ženou v domácnosti a raději se věnovala práci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama