Chtěla by v posteli mladšího milence?

Jen tak někoho si k tělu nepustí

Osudového muže zatím herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Martina Randová (48) nepotkala. Rozhodně to ale neznamená, že by o ni nebyl zájem, spíš naopak. „Muži mě chtějí. Mám kolem sebe hodně skvělých atraktivních chlapů,“ pochlubila se herečka.

Je vybíravá

Také vás může zajímat ...

Horší je, že většinou vztah končí u kamarádství a dál se neposouvá. Proč tomu tak je a Martina ještě není šťastně zadaná? Možná je to proto, že cílí na ty nesprávné muže. Sama totiž přiznala, že ačkoli letos oslaví devětačtyřicáté narozeniny, rozhodně se na svůj věk necítí.

„Nevadí mi, že se mi blíží padesátka, protože uvnitř mi je krásných třicet,“ prozradila, že si z přibývajících let rozhodně těžkou hlavu nedělá.

Na nezájem mužů si nemůže stěžovat.

Chtěla by sbalit kolouška?

A není proto vyloučeno, že jelikož se cítí výrazně mladší, nemá zájem chodit se svým vrstevníkem, ale naopak s mužem, který je klidně o deset či dvacet let mladší. Což samozřejmě není v dnešní době nic neobvyklého, vždyť třeba Vendula Pizingerová (48) žije v manželství s o mnoho mladším Josefem Pizingerem (32), a dokonce spolu čekají miminko.

Že by snad o něčem podobném snila i sympatická herečka z Ordinace? Může to tak klidně být. Jistě je ale každopádně to, že si jen tak někoho k tělu nepustí.

Jak jsme již zmiňovali, jakmile nepřeskočí jiskra, Martina o nic vážnějšího nestojí a maximálně má jen dalšího dobrého kamaráda

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...