Čím se chlubí fanouškům?

Nedávno se pochlubil pořádným monoklem. Nyní se zřejmě přišlo na to, proč ho vůbec Petr Janda (77) měl. Vymlouval se na to, že v noci spadl z postele, ale nyní se přihlásil jeden z jeho kamarádů s tím, že se Janda pohádal se svou manželkou Alicí (37) kvůli tomu, že pije příliš piva.

Sám zpěvák se nedávno pochlubil tím, že ho dokonce i snídá. Jakmile vstane, ihned si musí loknout. Dokonce mu ho prý do postele někdy nosí i jeho dvě dcerky Anežka (10) a Rozárka (7). Přesně totiž vědí, co jejich tatínek chce.

Také vás může zajímat ...

Co mu manželka neustále vyčítá?

Další kamarád zas na Jandu prozradil, že si pivo nedává jenom ke snídani, ale také k obědu i k večeři. A kvůli tomu je jeho manželka prý dlouhodobě naštvaná. Neustále mu údajně vyčítá, že by neměl pít pivo každý den a že je špatným příkladem pro své děti.

Janda z toho má ale legraci, a naopak se tím všude chlubí. Svou zálibu v pivu dokumentuje i na sociálních sítích, kde ho fanoušci v pití piva podporují. Hádky s manželkou jsou tak podle všeho na denním pořádku a kdoví, jak to s tím monoklem vlastně bylo…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...