Dáda Patrasová: Zaútočili na ni neznámí podvodníci!

Když na to přijde, dokáže být pěkně ostrá!

Známá herečka Dáda Patrasová (61) se na sociální síti rozčílila, že se jí snažili dostat do domu podvodníci. „Tak nás dneska telefonicky kontaktovali šmejdi,“ napsala s tím, že jdou hlavně po seniorech. Podle ní vůbec netušili, kam se dovolali.

Vychytralá parta obchodníků si prý vyhledala jejího manžela Felixe Slováčka (74) jen podle data narození, protože jméno prý neznali. Chtěli z něj vytáhnout pořádný balík peněz. Jenže Dáda naštěstí rázně zasáhla a poslala tzv.

Svého manžela zachánila před podvodníky.
Svého manžela zachánila před podvodníky.

šmejdy do patřičných mezí. Svým prohlášením na sociální síti pak chtěla jen varovat ostatní „starší ročníky“, aby nenaletěli sprostým podvodníkům stejně, jako málem Felix.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...