Dagmar Patrasová: Rozvod je tu!

Herečka Dagmar Patrasová (63) udělala rázný krok! Dopálily ji nedávné útoky na její osobu od manžela, hudebníka Felixe Slováčka (76). Dosud to vypadalo, že se známá dvojice jen tak nerozvede. Ačkoli Felix už má už několik let mladou přítelkyni Lucii Gelemovou (36) a i Dáda si našla novou lásku, italského přítele Vita (49), k rozvodu se stále neměli.

Dělení majetku, mimo jiné vily na pražských Vinohradech, by totiž nebylo nic příjemného, asi hlavně pro Slováčka, který by musel Patrasovou vypatit. Najednou ale herečka mává rozvodovými papíry. Možná by jejich rozklížené manželství plynulo dál, kdyby Slováček nezačal vykřikovat, že hodlá svou ženu zbavit svéprávnosti.

Také vás může zajímat ...

Mířil tím na její zálibu v alkoholu. Podle jeho slov měla Patrasová již nad sebou ztrácet kontrolu. Ji to ale pochopitelně pořádně namíchlo. „To, co Felix kolem mě dělá, co o mně říká, je šílené. Vrhá se na mě, protože potřebuje mou půlku majetku.

Proto to všechno dělá,“ nechala se slyšet s tím, že se rozhodla zahájit rozvodové řízení. „Pět let žije veřejně se zlatokopkou a oba mi škodí. Rozvádět se ale nechce, takže mám sraz s právníkem a tentokrát opravdu podávám žádost o rozvod,“ oznámila rázně.

Zároveň Gelemovou obvinila, že jí posílá výhrůžné dopisy a napomenula ji, ať ji neoslovuje ‚paní Patrasová‘, protože její oficiální jméno je Dagmar Slováčková. Zároveň obvinila Slováčka, že si přivlastňuje hit Chytila jsem na pasece žížalu, když ji měl vytvořit textař Ondřej Suchý (73) se skladatelem Vladimírem Popelkou.

Završila to pak tím, že když prý přijde Felix domů, chová se k ní jako víc než kamarád. Zdá se, že už není cesty zpět! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...