Dal jí drsný zákaz

Sice tvoří pár, ale nikde je není vidět. Pokud byste na sociálních sítích hledali společnou fotografi i herce Jakuba Prachaře (36) a jeho přítelkyně, modelky Denisy Dvořákové (28), nenašly byste ji.

Denisa je přitom na sociálních sítích velmi aktivní a sdílí toho hodně. Ráda by se pochlubila i milujícím partnerem, ale on jí to údajně zakázal.

Také vás může zajímat ...

Je jí to proti srsti

Jakub si nepřeje, aby jeho fotka s ní byla někde vidět, protože si ostražitě hlídá své soukromí. Její kamarádky také potvrdily,
že Dvořákovou vedle Prachaře vůbec nepoznávají.

Nechápou ani omezení, které jí dal, a zajímalo by je, co by se stalo, kdyby ho Denisa porušila. Nejspíš by dostala pořádně vynadáno.

Měl by se začít chovat lépe, jinak ho to bude mrzet

Jak ale tento podivný zákaz snáší sama modelka? Denise je chování Jakuba proti srsti, není zvyklá na nic takového ze strany partnera. Mrzí ji, že se nemůže pochlubit žádnou zamilovanou fotkou jako všechny ostatní holky.

Jak dlouho ji to takhle bude bavit? Je dost možné, že by se na jeho hloupé hry na schovávanou mohla brzy vykašlat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...