Další Gottův obraz vydražen za miliony

Kdoví, zda by měl zlatý slavík radost z toho, co se děje s jeho obrazy. Sám totiž nikdy žádný neprodal, zásadně je vždy věnoval, tudíž z nich nikdy nic neměl. Zato dnes majitelé obrazů Karla Gotta (†80), zejména těch povedených, sledují pozorně aukční scénu a musejí si mnout ruce.

Také vás může zajímat ...
Obraz v kavárně od Karla Gotta.

Mistrův obraz s názvem V kavárně, vyvedený přesně v jeho stylu, vydražila Galerie Kodl za tři miliony korun! Ale radovat se mohou i majitelé Gottových raných obrazů neboli mazanin s erotickými motivy, protože i ty zabodovaly, Karlův Čas něžností a Zátiší se zeleným kocourem, kde nechyběly nahé žínky, oblíbený to pěvcův námět, se vydražily skoro za jeden a půl milionu!

Důležité ale bude, aby se plátna velkého Karla uvolňovala na trh postupně a uvážlivě, jinak by ceny mohly zase klesnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama