Daniela nabádá ostatní ženy k přirozenosti

Herečka a muzikálová zpěvačka Daniela Šinkorová (45) se toho opravdu nebojí. Mnoho žen má problémy v jejím věku vyjít nenamalované třeba jenom do obchodu. Daniela nikoli.

Bez make-upu vyrazila přímo na představení do pražského divadla Hybernia a navíc se ještě hrdě vyfotila a umístila svou přirozenou tvář na jeden ze svých sociálních profilů, kde si ho může každý kdykoli prohlédnout. Mnoho jejich fanoušků tak mělo trochu šok. Daniela tím ale poslala jasnou zprávu všem ostatním ženám, které se bojí bez líčidel vyjít z domu. „Pravda. Za normální holky.

Také vás může zajímat ...

Zbavit se strachu a být sama sebou. Tak jsem zvědavá, kolik z vás mne přestane sledovat,“ zněl komentář k uveřejněné fotce.

Právě ona je přitom jednou z celebrit, která si na svém vzhledu poměrně hodně zakládá a vrstva jejích líčidel kolikrát překračuje meze.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...